Mehmet Sepil'den Fikret Orman'a uyarı
Okuma Süresi: 1 dakika
in
Mehmet Sepil’den Fikret Orman’a uyarı
Bu İçeriği Oyla

Mehmet Sepil’den Fikret Orman’a uyarı

Spor Toto Süper Lig’de Beşiktaş’ı 2-0 mağlup eden Göztepe’nin kulüp başkanı Mehmet Sepil, “Bu maç bizim için çok önemliydi. Kazandık, sevinçliyiz.” dedi.

Sepil, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, kendileri için çok önemli bir müsabakadan galibiyetle ayrıldıklarını söyledi.

 

 

Geçen sezon ligi ilk 6 içinde bitirmelerine rağmen İstanbul takımlarına karşı istedikleri başarıyı elde edemediklerini hatırlatan Sepil, “Bu maç bizim için çok önemliydi. Kazandık, sevinçliyiz. Şimdi önümüze daha rahat bakacağız. Çok önemli maçı kazandık. Çok iyi bir ikinci yarı çıkardık. Galibiyeti hak ettik. Önümüz daha çok açılacak şimdi.” diye konuştu.

Sepil, aleyhlerine verilen penaltıyı izlemediği için yorum yapamayacağını kaydetti.

Bir basın mensubunun, VAR’ın ardından Göztepe’nin aleyhine verilen penaltıdan sonra taraftarların protokol tribününe olan tepkilerini hatırlatması üzerine Mehmet Sepil, Fikret Orman’ın maç öncesinde “VAR inşallah bu sefer çalışır” sözünü hatırlatarak şöyle konuştu:

“Bununla ilgili bir şey söylemeyeceğim ama bir tek şunu söyleyeyim. Bizler başkanlar olarak çok dikkatli olmak zorundayız maçlardan önce. Herhalde o yüzden oldu tepki. Maç bitti, bu futbol, neticede bu bir dostluk, olanları unuttuk. Şimdi hayatımıza, gelecek haftamıza bakacağız. Önümüzde Akhisarspor maçı var. Futbolda olumsuzluklar yerine olumlu olan şeyleri konuşmak çok daha iyi. Çok vakit kaybetti Türk futbolu olumsuzlukları konuşa konuşa, onun için ben konuşmayacağım.”

Yorumun nedir ?

× Yorum yapabilmek için giriş yapmalısın.
Süper Yoogber

Paylaşan Yoogber : TurkCraf

Şu hayatta çok şanslı olmayı bıraktık biraz şanslı olamadık.

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?

ABD'de kazanan Raikkonen

ABD’de kazanan Raikkonen

43 yıl sonra Toronto Maraton’unda rekor kırıldı

43 yıl sonra Toronto Maraton’unda rekor kırıldı