Daha uzun görünmenin yolları
Okuma Süresi: 2 dakika
in
Daha uzun görünmenin yolları
Bu İçeriği Oyla

Daha uzun görünmenin yolları

Daha uzun görünmenin yolları

Bütün kadınlar modayı takip ederken, kendi bedenlerine uygun parçaları seçmeye gayret ediyor. Eğer bazı giyim hilelerine dikkat ederseniz, olduğunuzdan daha uzun görünebilirsiniz. Siluetinizi daha ince ve uzun gösterecek giyim ipuçlarıyla, daha iyi görüneceksiniz.

V yaka bluzlar

Bu bluzlar ve kazaklar boynu açıkta bırakarak, daha uzun görünmenizi sağlar. Eğer boyunuz kısaysa balıkçı yakalardan uzak durun.

İspanyol paça pantolonlar

Bu pantolonlar bacaklarınızı fantastik bir şekilde uzatır. Kıvrımlı bir vücudunuz varsa, diz altından başlayan İspanyol paça pantolonları deneyebilirsiniz.

Yüksek bel pantolonlar

Son zamanların en popüler stilleri arasında yer alan yüksek bel pantolonlar, bacakları ve vücudu daha uzun gösterir. Bu kuralın etekler için geçerli olmadığını unutmayın.

Dikey çizgiler

Dikey çizgili parçalar, daha uzun görünmek isteyenlerin gardırobunda muhakkak bulunması gerekenlerden. Bu çizgili kıyafetler, tüm silueti uzatın ve boyunuza birkaç santim daha ekler. Çizgiler çeşitli renk ve kalınlıklarda olabilir.

Tulumlar

Tulum giymekten korkmayın. Zayıf yada balık etli her kadına yakışan tulumlar, görsel olarak vücudu birleştirir ve daha uzun görünmenizi sağlar. Tulum giyerken kalçalarınızı değil belinizi vurgulayın.

Aynı renk pantolon ve ayakkabı

Pantolon veya uzun etek giydiğinizde, aynı renk ayakkabı tercih etmeniz uzun görünmek için uygun bir kombin olacaktır. Parlak renklerden uzak durun, pantolon ve taytlarınızda mat renkleri tercih ederseniz, aynı renk bir ayakkabıyla daha uzun görünürsünüz eşleşen pantolonlarla harika görünecektir.

Yorumun nedir ?

× Yorum yapabilmek için giriş yapmalısın.
Yoogbe Tutkunu

Paylaşan Yoogber : Arzu Soytürk

Yalanlar ile anlatılan herşeyi sahtelikle dinlerdim.

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?

Ne giyeceğinizi bilmediğiniz zamanlar için tıklayın

Ne giyeceğinizi bilmediğiniz zamanlar için tıklayın

Dünya kadınları nasıl giyiniyor

Dünya kadınları nasıl giyiniyor