2019 Mont Modası Trendler
5 (100%) 1 oylandı
in Okuma Sü.: 2 dakika

2019 Mont Modası Trendler

2019 Mont Modası Trendler
2019 Mont Modası Trendler

2019 Mont Modası Trendler

Bornoz modelinde paltolardan sonra 2019 sonbahar/ kış kreasyonlarına minik mont modelleri ile başlandı. Parlak kadife kumaşların yer aldığı ve metalik yansımalarla süslenen şişme montlar, bel üstü kesimleriyle gençlerin en favori kostümleri arasında yer alıyor.

Kırmızılar, maviler, yeşil ve bordolar en beğenilen renkler arasında iken siyah yine tüm asaletiyle moda askılarını, raflarını süslüyor.

Kadife Montlara Bot İlişiği

Kış modası için capcanlı renklerle sunulan kadife montlar, peluş ve pofuduk botlarla kombin ediliyor. Kalın tabanlı ya da kalın boğazlı kumaş kaplama botlar, 2019 sezonu trendleri arasında yer alıyor.

ışıltılı ve parlak kumaşlar, kadife kumaşlar ve bombeli dikiş usulleriyle düz botlar, salaş, rahat ve ekstra şık görünüm sunuyor.

Minik Montlara Etek Kombinleri

Yaz sezonunun favorisi etekler, 2019 koleksiyonu için uzun sıcacık kumaşlarla dikiliyor. Pantalon ve taytlardan sıkılan kadınlar için kış mevsimine özel uzun ve salaş etekler, kısa kadife montlarla güçlü bir tarza dönüşüyor. Bordo kadife kısa bir şişme mont, haki rengi örme bir etek ve düz pofuduk botlarla, sıcak ve sempatik adımlar atabilirsiniz.

Palto Modelleri 2019 Tıklayın !

En Şık Kaban Modelleri Tıklayın !

En Güzel Kürk Modelleri Tıklayın !

Yorumun nedir ?

× Yorum yapabilmek için giriş yapmalısın.
Yoogbe Uzmanı

Paylaşan Yoogber : Arzu Soytürk

Yalanlar ile anlatılan herşeyi sahtelikle dinlerdim.

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?

Alyans Modelleri 2019 Yüzük Trendleri

Alyans Modelleri 2019 Yüzük Trendleri

DÜNYADA BİR İLK: DEĞİŞİM UZMANLIĞI SERTİFİKA PROGRAMI BAŞLADI!